27 milionë shikime: Qeni sheh pronarin e tij pas tre muajsh, reagimi i tij është i paçmuar

Retriever i artë
Foto: Ekrani i printimeve / TickTock

Një video e postuar në TikTok ka mbledhur më shumë se 27.8 milionë shikime dhe është bërë hit viral për shkak të reagimit të adhurueshëm të qenit kur sheh pronarin e tij pas tre muajsh.

Reagimi i qenit kur sheh pronarin e tij në aeroport pas tre muajsh do t'ju shkrijë zemrën

Golden Retriever takoi pronarin e tij në aeroport në shoqërinë e pronarit i cili i ngjiti balona me fjalët "Mirë se erdhe në shtëpi". Qeni thjesht nuk mund të ndalonte së tundur bishtin nga emocioni.

Kur më në fund pa pronarin e tij, lumturia e tij nuk kishte fund. Menjëherë vrapoi drejt saj dhe iu hodh në krahë, duke e lëpirë në të gjithë fytyrën.

@goldenretriever_hugi 3 muaj diferencë ❤️ #aeroport #love #dogs #artëretrieverlife #më ka marrë malli #qene qenush #doreza e qenit #këlysh i artë retriever ♬ Tingulli origjinal – 🤍 Meloditë e preferuara 🤍

 

“Tre muaj diferencë”, thuhet në përshkrimin e videos.

Përdoruesit e kënaqur të TikTok komentuan poshtë videos.

"Ne nuk i meritojmë qentë", "Dashuria më e pastër që ka parë ndonjëherë ky aeroport", "Më pëlqen se si njerëzit aty pranë u kthyen dhe buzëqeshnin", "Unë nuk mendoj se qeni mund të tundte bishtin më fort", ishin vetëm disa nga komentet.

Video e ditës