Шоу на браќата Лазарови (ВИДЕО)

258

Братскиот цепелин меѓу капитенот Кире и Филип Лазаров беше еден од најтрактивните моменти на мечот во кој нашите ракометари славеа со 38-29 над Јапонија на стартот од СП.