Споредете ја Кајли Џенер пред и по ФОТОШОПОТ (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Споредете ја Кајли Џенер пред и по ФОТОШОПОТ (ФОТО)

Една од најмладите, најбогати жени во светот се појави на Мет гала во виолетов костим, кој ги истакна нејзините облини.

Кајли Џенер направи неколку пластични операции на себе, но ниту тоа не и е доволно, па мора да користи и Фотошоп.

Една од најмладите, најбогати жени во светот се појави на Мет гала во виолетов костим, кој ги истакна нејзините облини.

фото: Профимедиа

Сепак, Кајли на својот Инстаграм го „среди“ својот струк да изгледа потенко отколку што е.

 

View this post on Instagram

 

shout out to my beautiful glam goddesses 💜@makeupbyariel @tokyostylez @lorraineschwartz

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close