Списание на БЕРЛУСКОНИ објави скандалозни фотографии од КАМИЛА ПАРКЕР-БОУЛС

Во магазинот „Chi“, кој е во сопственост на поранешниот премиер на Италија, Силвио Берлускони, биле објавени полуразголени слики од војвотката од Корнвол, Камила Паркер-Боулс.

Се верува дека фотографиите се снимени за време на нејзино крстарење на јахта во Сардинија.

Таа уживала неколку дена бред да се врати во Балморал. За тоа време успеале да ја снимат папараци. За среќа, овие фотографии уште не се појавиле на интернет. Кралското семејство овој потек го оценува како скандалозен и нарушувачки за приватноста на војвотката.

За потсетување, токму магазинот „Chi“ во 1997 година ги објави последните фотографии на принцезата Дијана на кои може да се види жива, непосредно пред несреќата во која таа го изгуби животот.

Прочитајте и...  Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Индија збудале по Меланија Трамп, а таа воодушеви со стајлингот (ФОТО)

Слободен печат

Дино Мерлин и Сенидах снимија дует!

Слободен печат

Овие 3 хороскопски знаци покрај тоа што се прекрасни партнери, тие ќе ви бидат и најдобар пријател.

Слободен печат

Сè што треба да знаете за купување и ракување со плински боци во домаќинство

Слободен печат

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез се изнаплакаа на говорот на Ванеса Брајант! (ВИДЕО)

Слободен печат

Емотивната изведба на Бијонсе за време на комеморацијата на Коби и Џиџи! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Што ќе значи ако се прогласи пандемија на коронавирус и како ќе влијае тоа на секој од нас

Слободен печат

Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Слободен печат

Елена Велевска се РАЗВЕДЕ и со насмевка кажа: Мажи има насекаде низ светот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ванеса Брајант поднесе тужба против компанијата која е сопственик на хеликоптерот во кој загинаа Коби и Џиџи!

Слободен печат

Пред пет години ме сретна мене и не зажали: Мартин од „Некст тајм“ денеска има добра причина за славење! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Лизо планира да „заплива“ во модните води!

Слободен печат