Совршена лежалка за вашиот екстериер (фото)

Брендот „Roberti Rattan“ го претстави својот новитет, кој настана како дело на Антонија Де Марк и Симеоне Фанциулаки, а кој вашата дремка и уживање на отворено ќе ги пренесе на сосема ново ниво.

Atollo е новата макси лежалка на овој бренд, направена од челик, алуминиум и морска мрежа, а доаѓа во бројни конфигурации, за да ви помогне да создадете свој совршен рај на отворено.

Колекцијата започнува со структура на балдахин, која е опремена со накосен трем за седење направен од морска мрежа, парасол за совршена ладовина и завеси за дополнителна приватност.

Тука се и другите верзии без завеси, со полн душек, половина душек или кружни перници. Покрај тоа, постои и модел кој доаѓа без балдахин, но со исти опции за седење.

Прочитајте и...  Јапонски милијардер бара осум луѓе за бесплатна експедиција на Месечината

Вкупно, во колекцијата постојат единаесет верзии. Изборот е ваш.

Поврзани вести

ФОТО: Емили Ратајковски позира гола во 36-та недела во бременоста

Слободен печат

ФОТО: Џастин Тимберлејк и посвети на сопругата Џесика Бил ретка јавна порака за нејзиниот посебен ден

Слободен печат

ФОТО | Фризер ја посрамоти Ким Кардашијан, но таа му возврати: „Те мразам. Ме исцрпи“

Слободен печат

ФОТО: Таа е сон на милиони мажи, а на жените може да им биде пример кога станува збор за облекувањето

Слободен печат

Зошто секогаш треба да ја загреете рерната пред употреба?

Слободен печат

Судот одлучи: Бившиот на Софија Вергара не смее да ги користи нивните замрзнати ембриони

Слободен печат

Остави Коментар