Совети за совршен изглед на нозете (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоУбавина

Совети за совршен изглед на нозете (ФОТО)

Се уште имате време да ги искористите овие мали трикови со кои вашите нозе ќе изгледаат беспрекорно.

Целиот фокус на целокупниот летен изглед е обично на нозете, па пожелно е тие да изгледаат навистина добро.

Се уште имате време да ги искористите овие мали трикови со кои вашите нозе ќе изгледаат беспрекорно.

Тренинг во домот за совршени нозе

Користење на антицелулитни третмани и креми

Темелна депилација

Совет плус: Доколку не ви се допаѓа тенот на вашите нозе, во вашето млеко за тело додадете и малку ова вашата пудра за лице и на овој начин тонирајте ги нозете до совршенство.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close