Сораја на базен: Ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие „балони“ (ФОТО)

Познатата старлета Сораја Вучелиќ на својот Инстаграм профил секојдневно споделува нови фотки со кои ги збудалува своите следбеници.

Во последните неколку денови таа сподели серија од фотки покрај базен во бикини и танга, а еден од коментарите на нејзините фотографии гласеше, „ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие балони“.

Сораја изгледа секси и неверојатно провокативно, погледнете…

View this post on Instagram

🐣

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

🐳

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

💣😋

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

#happiness 🐣🤗💕

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Прочитајте и...  Роден Бајага, а светот на овој ден се збогуваше од единствениот Бон Скот: Настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Прочитај повеќе

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Слободен печат

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Слободен печат

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Слободен печат

Неколку работи за кои не треба да зборувате со партнерот по сексот

Слободен печат

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Слободен печат

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Слободен печат

Остави Коментар

13 − седум =

Прочитај повеќе

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат