Сораја го исече свршувачкиот прстен и објави дека повторно е слободна! (ВИДЕО)

Сораја Вучелиќ на Инстаграм обелодени дека е повторно слободна и тоа на специфичен начин. Имено, таа на својот профил објави кратко видео на кое се гледа некоја личност и го сече свршувачкиот прстен.

–  Сингл – напишала Сораја…

Инаку неодамна познатата српска старлета направи гламурозна роденденска забава во Виена, а тогаш таа исто така на социјалните мрежи се пофали дека на подарок добила часовник од марката „Ролекс“ – вреден 80.000 евра.

Погледнете како тоа изгледало…

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар