Сопругот на Гоца Тржан сака да снима порно филм со пријателка: Дали пејачката го поддржува?

гоца тржан
ФОТО: Инстаграм

Пејачката Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ веќе извесно време снимаат сопствено реално шоу под наслов „Мојот совршен брак“. Нивниот приватен живот е пред очите на јавност може да види како функционираат како пар, притоа откривајќи непознати детали за себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)


Сопругот на пејачката, Раша ги изненади гледачите со своето признание кое никој не го очекуваше.

„Имав идеја да снимам филмови за возрасни со моја пријателка. Гордана не ме поддржува, иако не би имал ништо со тие жени“, рече Раша.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)

„Мислам дека човек не е лош ако ја има таа желба. Кај нас тоа е секако криминал, но јас би сакал само да го произведам сето тоа“, додаде Раша.

Видео на денот