Софија Уриста уринираше врз еден фан: Пејачката се извини за своето бизарно однесување

Софија Уриста
Софија Уриста / Фото: Принтскрин Инстаграм/Јутјуб

Пејачката на рок – групата „Brass Against“, Софија Уриста ги шокирала фановите кога среде концерт уринираше врз лицето на еден свој фан. Додека Софија на концертот ја изведувала песната „Wake up“ поканила обожавател од бројната публика и го направила срамниот чин, за кој веројатно уште долго ќе се зборува, пренесува „Loudwire“.

Човекот од публиката легнал на бината, ја ставил камерата во уста како што му наредила Софија, а таа се соблекла, клекнала над него и почнала обилно да уринира врз лицето на обожавателот додека пеела. Откако завршила со уринирањето почнала да го удира и бутка за да се тргне од сцената.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sophia Urista (@sophiaurista)

По концертот членовите на бендот како и пејаката се огласија на социјалните мрежи со цел да се извинат за бизарниот потег на пејачката.

– Секогаш сум ги…

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

 

Видео на денот