СОЧНИ ДЕТАЛИ: Зошто Меган се разведе и што барала од сопругот во случај на бременост? – Слободен печат
ЕспресоЖенаШоу биз

СОЧНИ ДЕТАЛИ: Зошто Меган се разведе и што барала од сопругот во случај на бременост?

Филмот „Meghan Markle: Movies, Marriage & Motherhood“ открива сочни детали од приватниот живот на војвотката, особено за нејзиниот прв брак.

Неодамна е емитуван документарец посветен на сегашната војвотка од Сасекс и сопруга на принцот Хари, Меган Маркл.

Таа пред да се сврши со него, беше актерка и нејзиниот приватен живот се одвиваше пред будното око на медиумите и обожавателите.

Филмот „Meghan Markle: Movies, Marriage & Motherhood“ открива сочни детали од приватниот живот на војвотката, особено за нејзиниот прв брак. Таа се омажи за продуцентот Тревор Енгелсон во 2011 година на Јамајка, а се разведоа две години подоцна.

Новопечената војвотка од својот прв сопруг барала во случај да остане бремена и да роди дете, тој да ѝ плати естетски операции за затегнување на стомакот и корекција на градите. Списокот бил полн и со козметички третмани и скапа козметика за нега.

Уште една од причините за разводот е нивната постојана разделеност, особено откако ја добила улогата во „Suits“.

Сепак, откако стана членка на кралското семејство очигледно се предомисли и воопшто не се двоумеше да роди бебе на принц.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close