Со весникот Слободен печат во сабота бесплатно добивате Златна книга! - Слободен печат

Со весникот Слободен печат во сабота бесплатно добивате Златна книга!

Имајте го новото печатено издание на Златна книга, Вашиот проверен извор на информации за сите секојдневни потреби веќе 15 години по ред.

Златна книга е водечки домашен информатор, секогаш со нови, целосни и точни податоци за над 50,000 фирми, институции и останати организации. Покрај печатеното издание, сите се достапни и на веб страната www.zk.mk и преку мобилна апликација кои содржат и корисни совети и препораки за производите што најчесто ги употребуваме.

Со вашата нова Златна книга добивате нови купони за попусти кај 60 домашни фирми, што ви обезбедуваат заштеда при секое купување во тек на целата година.

Вашиот примерок на новата Златна книга 2019/20 ве очекува во трафиките во сите градови во земјата. Ја добивате бесплатно, со дневното издание на Слободен печат, на 18 мај 2019 (сабота).

Прочитај повеќе

Исламска држава има нов лидер

Слободен печат

Три ракети паднале во близина на американската амбасада во Багдад (ВИДЕО)

Слободен печат

ОН ќе го разгледа договорот за регулирање на конфликтот во Либија

Слободен печат

Правниот тим на Трамп побара од Сенатот да ја повлече постапката за импичмент бидејќи не направил ништо погрешно

Слободен печат

Ангелов: Мојата фамилија живее во Скопје, зарем би дозволил да си ги трујам децата?

Слободен печат

Рама го поздрави договорот за воспоставување авиолинија Приштина-Белград

Слободен печат

Остави Коментар

fourteen + thirteen =

Прочитај повеќе

ПУКОТНИЦА ВО САН АНТОНИО: Двајца загинати во ноќен клуб, полицијата трага по сторителот

Слободен печат

Макрон: Ќе работиме заедно со Трамп на добар договор за да избегнеме ескалација на даноците

Слободен печат

ЕУ одвои 900 милиони евра за помош на земјите во кои владее хуманитарна криза

Слободен печат

Вучиќ за авиолинијата Приштина-Белград: Постигнавме договор без да го признаеме Косово

Слободен печат

Околу 3.300 луѓе во БиХ годишно умираат поради аерозагадувањето

Слободен печат

РУСИЈА ЈА ЗГОЛЕМУВА ОДБРАНАТА НА АРКТИКОТ: Тука нема да можат да пројдат хиперсоничните ракети (ВИДЕО)

Слободен печат