Со градите на послужавник: Лепа Брена ги изненади сите со ваквиот стајлинг (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Со градите на послужавник: Лепа Брена ги изненади сите со ваквиот стајлинг (ВИДЕО)

Ретко вакви грешки прави познатата пејачка

Познатата пејачка Лепа Брена ги изненади своите обожаватели на Инстаграм кога објави видео во кое најавува концерт во Димитровград.

Нема ништо спорно во тоа што најавува концерт, но стајлингот во кој го најавува повеќе би прилегало за најава на еротски саем, отколку за концерт.

Сигурни сме дека модните критичари би превртувале очи кога би ја виделе Брена во вакво издание:

 

View this post on Instagram

 

21.09.Dimitrovgrad💋👍#srecnazena #udjislobodno #bolisineprolazis #zarjevaznodalsepevailipjeva #pazikomezavidis

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close