-8 C
Скопје

Со години ја следи и ја малтретира: Младата српска пејачка веќе не можеше да крие што и се случува! (ВИДЕО)

Пејачката и поранешна ријалити ѕвезда Теодора Џехверовиќ, беше гостинка во емисијата со Огњен Амиџиќ, каде меѓудругото зборуваше и за девојка која веќе подолго време ја прогонува.

За прв пат, таа го откри нејзиното име и и’ раскажа на јавноста ужасни детали.

– Многу медиуми знаат дека постои личност која ме малтретира веќе три години, откако јас влегов во реалното шоу „Задруга“, па се’ до денес.

– И најавив на таа личност дека ако продолжи да ме вознемирува и да влегува во мојот живот, ќе обзнанам јавно која е. Нејзиното име е Катерина Новичиќ од Чачак, родена е ’96-то годиште и она што го дознав е дека работи во училиште“, посочи пејачката, чија целосна исповед можете да ја проследите во видеото во продолжение.

Прочитајте и...  Марија Павловска, мултимедијална уметница: Современата уметница треба да е индивидуална, своја и единствена

Поврзани вести

ФОТО | Роберто Орданоски не и дава мир на Агнеса: „Кога ќе престанеш да се глупираш?“

В.Т.

10 симптоми што укажуваат на почеток на Алцхајмерова болест

Слободен печат

ВИДЕО: По трауматичните сведоштва за сексуалните злодела на Мика Алексиќ, Балканот масовно го споделува ова видео од новинарката Јелена Обучина

В.Т.

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Слободен печат

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат

Остави Коментар