Снуп Дог го слуша Шабан Шаулиќ во автомобил! Раперот се гледа дека ужива! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Снуп Дог го слуша Шабан Шаулиќ во автомобил! Раперот се гледа дека ужива! (ВИДЕО)

Станува збор за песната „Отвори ми ја својата врата“!

„Уморен од ноќта, скршен од животот, на моето одело трагови од дожд. Јави се љубов, јас не можам веќе“… се стиховите од познатата песна „Отвори ми ја својата врата“ на починатиот пејач Шабан Шаулиќ.

Токму оваа песна во својот автомобил ја слушаше познатиот рапер Снуп Дог (47).

Во еден момент раперот ги затвори очите, што покажува дека нумерата го опушта, но и дека прилично емотивно ја доживува. Сепак, останува нејасно од каде Снуп разбира српски јазик…

Погледнете:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close