СНИМИЛА МОЗОЧЕН УДАР СО КАМЕРА Само го зела телефонот и вклучила снимање (ВИДЕО)

Стејси Џепес (49) со автомобил се враќала дома од работа кога одеднаш осетила дека губи контрола над левата страна од телото. Сфатила дека е во состојба пред мозочен удар па одлучила со мобилниот телефон да ги сними симптомите, како би им помогнала на другите на време да ја препознаат таа состојба и да побараат лекарска помош.

– Докторот ми рече да вдишувам и издишувам ако тоа се случи, се со цел да се намали стресот – вели Стејси.

Прочитајте и...  Индија збудале по Меланија Трамп, а таа воодушеви со стајлингот (ФОТО)

Прочитај повеќе

Индија збудале по Меланија Трамп, а таа воодушеви со стајлингот (ФОТО)

Слободен печат

Дино Мерлин и Сенидах снимија дует!

Слободен печат

Овие 3 хороскопски знаци покрај тоа што се прекрасни партнери, тие ќе ви бидат и најдобар пријател.

Слободен печат

Сè што треба да знаете за купување и ракување со плински боци во домаќинство

Слободен печат

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез се изнаплакаа на говорот на Ванеса Брајант! (ВИДЕО)

Слободен печат

Емотивната изведба на Бијонсе за време на комеморацијата на Коби и Џиџи! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Што ќе значи ако се прогласи пандемија на коронавирус и како ќе влијае тоа на секој од нас

Слободен печат

Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Слободен печат

Елена Велевска се РАЗВЕДЕ и со насмевка кажа: Мажи има насекаде низ светот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ванеса Брајант поднесе тужба против компанијата која е сопственик на хеликоптерот во кој загинаа Коби и Џиџи!

Слободен печат

Пред пет години ме сретна мене и не зажали: Мартин од „Некст тајм“ денеска има добра причина за славење! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Лизо планира да „заплива“ во модните води!

Слободен печат