СНИМАТЕЛОТ СЕ ИСПЛАШИ: Гром удри во зграда во Солун (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиРегион

СНИМАТЕЛОТ СЕ ИСПЛАШИ: Гром удри во зграда во Солун (ВИДЕО)

Вчерашното невреме кое беше присутно и во југозападните делови од нашата земја, го зафати и северниот дел на Грција, особено Солун и Халкидики.

Еден грчки новинар снимаше како гром удира во зграда во непосредна близина. Од ударот се исплаши и самиот новинар.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close