Снаата на Сали Бериша се појави во секси издание со црвено бикини (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Снаата на Сали Бериша се појави во секси издание со црвено бикини (ФОТО)

Убавицата, партнерка на синот на поранешниот водач на Албанија, Сали Бериша, го покажа нејзиното секси тело

Веќе неколку дена блогерката Армина Мевлани e на одмор на грчкиот остров Миконос од каде што привлекува големо внимание со фотографиите во бикини.

На некои од нив, Армина се појавува како позира на плажа со црвено бикини. Убавицата, партнерка на Шкелзен Бериша, синот на поранешниот водач на Албанија, Сали Бериша, го покажа нејзиното секси тело.

Пред неколку дена, таа објави и други фотографии, од грчкиот остров Миконос. На нив се гледаше како јаде салата, а внимание привлекоа нејзините гради, пренесуа Експрес.

View this post on Instagram

Missing my sunday brunches at Principote 🍽

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close