Снаата на Лепа Брена се возеше во бесниот автомобил од 130.000 евра: Регистарските таблици говорат се! (ВИДЕО)

Популарната пејачка Александра Пријовиќ, снаата на Лепа Брена го повози својот нов луксузен автомобил по улиците на Белград. Таа била фатена како излегува од својот дом со капа на глава и како влегува во скапоцениот џип од марката БМВ.

За убавецот на четири тркала, снаата на Брена „искеширала“ 130.000 евра.

Меѓутоа таа за овој автомобил има и возач кој направо ја однел Пријовиќ до една зграда, а потоа застанала пред една пекара каде купила бели пецива.

Фото: Инстаграм

Она што на многумина привлече внимание се регистарските таблици на автомобилот. На нив се наоѓаат иницијалите на Александра, а за ваквиот автомобил таа дала пари колку за еден нов стан во главниот град на Србија.

Прочитајте и...  Камерон Дијаз после бракот се откажа од глумата, но сега има нов начин на кој заработува! (ФОТО)

Погледнете ја популарната пејачка како се развозува по Белград…

Прочитај повеќе

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат

Камерон Дијаз после бракот се откажа од глумата, но сега има нов начин на кој заработува! (ФОТО)

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 11.07.2020: За Овенот ќе има убави промени, а Ракот ќе запознае многу драгоцена личност

Слободен Печат

Виц на денот – Одмор од работа

Слободен печат