Снаата на Брена избега на село со синот, а за себе си купи „играчка“ од 160.000 евра! (ФОТО)

Снаата на Лепа Брена, пејачката Александра Пријовиќ (24) откако ситуацијата со коронавирусот стана побезбедна, таа замина на село за да ги посети нејзините баба и дедо, а со себе го понела и наследникот Александар.

Александра се пофали на своите следбеници дека и овој викенд убавото време ќе го искористи за да ужива во природата и тоа на село со своите сакани.

Пејачката објави неколку фотографии на Инстаграм, а она што ги изненади многумина е фотографијата од малечкиот Александар, со оглед на тоа дека таа ретко споделува фотки од него.

– Ти си моето сонце – пишувало на „емоџито“ кое Пријовиќ го ставила како опис на фотографијата.

Фото: Инстаграм

Инаку Александра неодамна се почести со скапоцен автомобил од дури 160.000 евра. Како што пишува српски „Ало“, автомобилот е потполно опремен, а покрај најдобра опрема, поседува и детска заштита за врат.

Прочитајте и...  Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

– На Александра од секогаш и било важно автомобилот кој го вози да биде сигурен и брз, а откако го роди синот Александар, најважно ѝ е да биде безбеден. Поради тоа таа избра ваков модел на автомбил – рекол изворт за српскиот весник.

 

Прочитај повеќе

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски