Сликајте се со шампионскиот пехар - Слободен печат

Сликајте се со шампионскиот пехар

Поради големиот интерес на фановите но и навивачите, Вардар од 19 јуни па се до 26 јуни организира „Отворен ден“ во кој навивачите ќе можат да се сликаат со пехарот освоен во Келн.

Пехарот ќе биде изложев во внатрешниот дел на СЦ „Јане Сандански“ а сите фанови ќе може да се сликаат покрај него во периодот помеѓу 15 и 20 часот, а од 18 до 20 часот на посетителите ќе им биде на располагање и клупскиот фотограф.

 

Прочитајте и...  Барса ја активира клаузулата на напаѓачот на Леганес!? (ФОТО+ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Атлетико го најде лекот за Ливерпул, Халанд е вистинско фудбалско чудо

Слободен печат

Тенисот на Федерер е најубав за гледање, но Ѓоковиќ е најдобар на сите времиња

Слободен печат

Агаси дури четири пати беше допингуван и сетоа тоа беше заташкано

Слободен печат

Стартни постави за ЛШ: Клоп офанзивно во Мадрид

Слободен печат

Борусија Дортмунд го потврди трансферот на Џан

Слободен печат

Лотито: Сите сакаат да се прекине монополот на Јувентус

Слободен печат

Остави Коментар

Осумнаесет + единаесет =

Прочитај повеќе

Два порази на ракометните надежи на Медитеранските игри

Слободен печат

Ѓоковиќ: Подготвен сум за најдобрата сезона во кариерата

Слободен печат

Ливерпул ја користи кризата кај Сити, сака да ангажира две ѕвезди

Слободен печат

Реал е виновникот за казната на Манчестер сити?!

Слободен печат

Бразилецот Рејнер до 2026 година во Реал Мадрид! (ВИДЕО)

Слободен печат

Нов голем удар за Жозе Мурињо и Тотенхем

Слободен печат