Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Славниот британски готвач Пол Холивуд, овие денови ги полни насловните страници на таблоидите со скандалот кој моментално го „тресе” неговиот приватен живот.

53-годишниот телевизиски готвач ја оставил сопругата Александра Холивуд поради речиси 30 години помлада љубовница.

Но, Пол сепак не се скротил покрај атрактивната Самер Монтејс-Фулам – тој неодамна бил виден со нова девојка.

За да му се одмазди и потсети што пропушта, Самер објавила неколку сексапилни фотографии на својот Инстаграм профил, а многу од нејзините 27 илјади следбеници ја опсипале со комплименти на сметка на одличниот изглед.

Прочитајте и...  Петгодишно дете го спасило целото семејство од пожар

Прочитај повеќе

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат

Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Слободен печат

Три најдобри книги кои мора да ги прочитате: Го промениjа животот на илјадници жени!

Слободен печат

Од три врски доби три деца: Актерката Кејт Хадсон се надева дека ќе има уште прилики да раѓа деца! (ФОТО)

Слободен печат

Чудотворна билка што неправедно ја занемаруваме, а лекува многу заболувања

Слободен печат

Меланија Трамп ги изненади сите со невообичаениот моден избор! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

дваесет − 3 =

Прочитај повеќе

Кејт Мидлтон има важен совет за сите родители: Уживајте во едноставните работи со вашите деца

слободен печат

Татко и син ја негуваат фолк музиката: Разговор со Николче Тасев од бендот „Генерација 2“

Михаило Донев

Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

Слободен Печат

Науката има доказ дека младоликите луѓе се поинтелегентни од другите, еве и зошто

Слободен печат

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

слободен печат

Направете совршени макаронс колаченца (РЕЦЕПТ)

Слободен печат