Слатка закуска за децата од ОУ „Киро Глигоров“ – Слободен печат
Фото на денот

Слатка закуска за децата од ОУ „Киро Глигоров“

фото: Слободен печат/ Драган Митрески

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close