Скршени седишта во автобус на ЈСП (ФОТО) – Слободен печат
Ваш агол

Скршени седишта во автобус на ЈСП (ФОТО)

Читател на „Слободен печат“ ни испрати фотографии од скршени седишта во автобус на ЈСП во Скопје.

Станува збор за две скршени седишта во автобус 19-ка.

Погледнете ги фотографиите:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close