Скршени седишта во автобус на ЈСП (ФОТО) - Слободен печат

Скршени седишта во автобус на ЈСП (ФОТО)

Читател на „Слободен печат“ ни испрати фотографии од скршени седишта во автобус на ЈСП во Скопје.

Станува збор за две скршени седишта во автобус 19-ка.

Погледнете ги фотографиите:

Прочитај повеќе

ЌЕ СЕ ЗГРОЗИТЕ: Мизерни услови за живот во болницата во Бардовци (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Во возовите како во фрижидер!

Слободен печат

Хорор во Институтот за белодробни заболувања и туберкулоза (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Во младите е иднината, а овие дечиња од Ѓорче Петров се доказ!

Слободен печат

ПИСМО: Ако нема акции, кредитната ќе се искористи за прочистувач на воздух кој чини цел бубрег за нашиот кумановски стандард

Слободен печат

Деца, сакате да се лулате? Ние ви нудиме и бањање (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

6 − 4 =

Прочитај повеќе

Зона на самракот во Карпош 1

Слободен печат

Булевар „АСНОМ“ покриен со ѓубре (ФОТО)

Слободен печат

ОХРИДСКА УСЛУГА: Што ќе ти е фискална? Не секирај се, памтам јас!

Слободен печат

Ова е таа македонска (не)култура (ВИДЕО)

Слободен печат

Големи колони за влез во Србија (ФОТО)

Слободен печат

Уште не е Нова Година, а ова дрво во Карпош веќе е „накитено“

Слободен печат