„Скопје убави нозе те газат“: Модна писта или пешачки, по оваа црнокоса девојка сите „фрлија“ поглед (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

„Скопје убави нозе те газат“: Модна писта или пешачки, по оваа црнокоса девојка сите „фрлија“ поглед (ФОТО)

Нашиот главен град има со што да се пофали...

Дека Скопје е град на убави девојки сведоци сме сите и тоа секојдневно. Каде и да се завртите ќе забележите убави и дотерани девојки.

И тоа не само убави, туку и дотерани и тренди девојки.

И фотографот на „Слободен печат“ имаше „блиска“ средба со една црнокоса скопјанка која со својата појава ги привлекуваше погледите на сите околу неа.

(Фото: Драган Митрески)

 

(Фото: Драган Митрески)

Скопје - Девојка

Скопје- Девојка

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close