Скопјанка пријавила дека била касната од куче скитник – Слободен печат
Хроника

Скопјанка пријавила дека била касната од куче скитник

На 12.09.2019 во 21.00 часот во Полициската станица Гази Баба, М.П.(66) од Скопје пријавила дека на ул. „Јани Лукровски“ била касната од куче скитник во пределот на десната нога.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close