ЕспресоШоу биз

Скандалот со естрадната проституција во Србија зазема огромни размери, а вмешан е и ТОЈ!

Позната фолк-ѕвезда од српската естрада е вмешана во скандалот со проституцијата на макрото Михајло Максимовиќ.

Според српските медиуми, Аца Лукас бил еден од корисниците на услугите на макрото и дека плаќал за да биде со неколку од девојките кои се најдоа во неславниот каталог на Максимовиќ.

Неодамна, Аца Лукас во интервју изјавил дека и во Србија би требало да се легализира проституцијата, како и во другите земји каде сексуалните работнички се ценети и плаќаат даноци кон државата.

Тагови
Прикажи повеќе

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close