Скандалот со естрадната проституција во Србија зазема огромни размери, а вмешан е и ТОЈ! - Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Скандалот со естрадната проституција во Србија зазема огромни размери, а вмешан е и ТОЈ!

Позната фолк-ѕвезда од српската естрада е вмешана во скандалот со проституцијата на макрото Михајло Максимовиќ.

Според српските медиуми, Аца Лукас бил еден од корисниците на услугите на макрото и дека плаќал за да биде со неколку од девојките кои се најдоа во неславниот каталог на Максимовиќ.

Неодамна, Аца Лукас во интервју изјавил дека и во Србија би требало да се легализира проституцијата, како и во другите земји каде сексуалните работнички се ценети и плаќаат даноци кон државата.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close