Сите зјапаат во деколтето на Марјана, но таа има задник за чиста десетка (ФОТО) - Слободен печат

Сите зјапаат во деколтето на Марјана, но таа има задник за чиста десетка (ФОТО)

Главни атрибути на познатата водителка Марјана Станојковска отсекогаш биле нејзините природни и големи гради.

Според многумина нејзиното деколте е најдобро на нашата естрада и со тоа мора сите да се согласиме, но по се изгледа заслепени од нив ретко кој забележал дека Станојковска има и задник за чиста десетка.

Да, добро читате. Таа ретко го истакнува, но ако го посетите нејзиниот профил на Инстаграм и разгледате детално, ќе видите неколку фотографии каде во преден план е токму тој – совршениот задник на атрактивната водителка.

Уверете се:

Прочитај повеќе

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Слободен печат

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Слободен печат

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Слободен печат

Сите полудеа по овој тренд! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Слободен печат

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

five × three =

Прочитај повеќе

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Слободен печат

Рафа Надал ја удри силно со топче во глава, но неговата постапка ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Слободен печат

Овие 3 хороскопски знаци се најдобри татковци!

Слободен печат

„Врба“ на фестивалска турнеја во Европа и САД (ФОТО)

Слободен печат

Селена Гомез во хипнотизирачки панталони! (ФОТО)

Слободен печат

Вие добро го познавате: Данијела Мартиновиќ му откри на Жаре со кого се бакнала за првпат (ВИДЕО)

Слободен печат