Сите зборуваат за смелото издание на војвотката: Кејт Мидлтон во фустан од чипка со гол грб (ФОТО)

Војводата и војвотката од Кембриџ синоќа беа главните гости на престижниот перформанс Ројал Варајати во лондонскиот театар Паладиум.

Profimedia

Кејт Мидлтон се појавила во необично гламурозно издание, а многумина забележија дека нејзиниот фустан неодоливо потсетува на оној што Меган Маркл го носеше пред една година.

Во фустан од чипка, со отворен грб изгледаше женствено и софистицирано.

Profimedia

Минатата година во име на кралското семејство на овој настан присуствуваа Меган и Хари, а многумина забележиле сличност меѓу двата фустани.

Со оглед на тоа што Кејт скоро секогаш носи кратки фустани, овој избор ја подгреа приказната дека инспирација пронашла во стајлингот на Меган Маркл.

Profimedia
Прочитајте и...  Ќе останете запрепастени кога ќе видите колку пари зема „Карпата“ за една објава на Инстаграм! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Слободен Печат

Актерката Миа Фероу проговори за состојбата на својата ќерка: Сега сите се добро, но тоа беше тешка борба во која Ковид е брутален!

Слободен Печат

Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, а докторите сега велат дека е и препорачливо!

Слободен печат

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џони Деп го тужеше британскиот таблоид „The Sun“: Ме клеветеа дека сум насилник и ми ја уништија кариерата!

Слободен Печат

Жените во овие хороскопски знаци се најсурови!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ринго Стар го слави 80-от роденден – Честитки му пристигнаа и од вселената!

Слободен печат

Дејвид Швимер ја откри вистината за продолжението на „Пријатели“: Еве кога ќе се снима новата епизода! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Дневна соба над Егејското море: Само доколку имате доволно храброст ќе седнете на овој двосед! (ВИДЕО)

Слободен печат

Направил сам куќа и базен од кал користејќи наједноставен алат: Погледнете како му успеа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ви се насобрал стар леб? Денес за вечера подгответе ја оваа сочна и мека пита која се топи во устата (ВИДЕО)

Слободен печат

Црвени намирници за балансирана исхрана

Слободен печат