Сите зборуваат за нејзиниот стајлинг: Викторија Бекам направи модна катастрофа! (ФОТО)

Со своето појавување во една емисија, таа привлече големо внимание на јавноста. Поточно, нејзиниот стајлинг стана предмет на расправа на социјалните мрежи.

Многу фанови се разочарани со нејзиниот избор на гардероба. Навикнати сме да ја гледаме секогаш беспрекорно дотерена и скоро никогаш нема погрешено кога е модата во прашање.

Фото: Профимедиа

Токму поради тоа, Викторија ги вчудоневиди сите нејзини обожаватели, бидејќи таа вклопила неколку стилови и бои.

Имено, четириесетипетгодишната дизајнерка и сопруга на Дејвид Бекам се појави во црвено-син џемепер со жолти детали.

Фото: Профимедиа

Виолетовото здолниште со ваков крој не е за оваа комбинација, а по се изгледа не и било доволно шаренолико, па одлучила да облече и сини чизми. Косата ја заврзала во пунџа, а очилата и го криеја лицето.

Прочитајте и...  Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Ви се допаѓа вака Викторија Бекам?

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат