Сите секси фотки на Викторија Лоба за ова лето (ФОТО) - Слободен печат

Сите секси фотки на Викторија Лоба за ова лето (ФОТО)

Ако треба и ова лето да избереме најатрактивна пејачка од нашата естрада, без многу мислење, веднаш ќе кажеме Викторија Лоба.

Според многумина, таа е без конкуренција на нашата естрада кога се работи за физичкиот изглед.

Тоа најдобро може да се види и на нејзиниот профил на Инстаграм од кој може да се направи и календар за годините што следат.

Ние решивме да ги избереме најжешките фотки кои таа ги има „постирано“ ова лето на својот профил.

Уживајте…

 

View this post on Instagram

 

If we nurture hatred and violence against others, someday, it will come back to us. Try to be pure 🙏🏼

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

 

View this post on Instagram

 

#ETHEREAL

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

 

View this post on Instagram

 

Have a good weekend, enjoy 😎🍸

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

 

View this post on Instagram

 

🦀

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

 

View this post on Instagram

 

Good times, tan lines ⛱ #tb sunbathing at Key Biscayne

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

Прочитај повеќе

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Слободен печат

Сите полудеа по овој тренд! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Слободен печат

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Слободен печат

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Слободен печат

Рафа Надал ја удри силно со топче во глава, но неговата постапка ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

4 × 1 =

Прочитај повеќе

Овие 3 хороскопски знаци се најдобри татковци!

Слободен печат

„Врба“ на фестивалска турнеја во Европа и САД (ФОТО)

Слободен печат

Селена Гомез во хипнотизирачки панталони! (ФОТО)

Слободен печат

Вие добро го познавате: Данијела Мартиновиќ му откри на Жаре со кого се бакнала за првпат (ВИДЕО)

Слободен печат

Бизарната љубов на Салвадор Дали и Гала: Таа го направи и го уништи! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е вистинскиот начин како да користите спреј за коса!

Слободен печат