Синди Крафорд доби наследничка: Ќерката Каја почна да гради модна кариера - погледнете ја како изгледа (ФОТО) - Слободен печат

Синди Крафорд доби наследничка: Ќерката Каја почна да гради модна кариера – погледнете ја како изгледа (ФОТО)

Каја Гербер, ќерката на славната манекенка Синди Крафорд, полека но сигурно гради своја модна кариера. Иако е на самиот почеток, таа веќе добила значајни ангажмани.

Младата Каја која неодамна наполни 18 години, беше една од ѕвездите на модната ревија на брендот „Версаче“ на модната недела на мода во Милано.

Профимедиа.рс

Многумина велат дека младата Каја изгледа одлично и дека ја чека голема кариера.

Она што е интересно е дека Гербер модната писта ја делеше со големи светски имиња.

Прочитајте и...  Зошто не ги покрила со косата? Розга настапуваше со фластери на ушите! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Слободен печат

Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица искочена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Беквалац како што не сте ја виделе досега: Кафена коса и наочари за гледање! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

8 − 6 =

Прочитај повеќе

Брајант и Коелјо заедно пишувале книга за децa: Кога слушнал дека загинал, писателот решил сѐ да избрише

Слободен печат

Братот на Ники Минаж силувал дете од 11 години: Реакцијата на раперката ја налути јавноста, а монструмот е осуден на 25 години затвор

Слободен печат

Нејзиното лице е сто проценти пластика: Фановите шокирани од изгледот на славната русокоса (ФОТО)

Слободен печат

Мекгрејди: Коби секогаш ми зборуваше дека сака да умре млад и да стане бесмртен (ВИДЕО)

Слободен печат

Ирина Шајк ја отвори душата: О, Боже, не знам што да правам, се распаѓам…

Слободен печат

Зошто не ги покрила со косата? Розга настапуваше со фластери на ушите! (ФОТО)

Слободен печат