Син на српска политичарка пронајден мртов во Белград

Српска полиција/ Фото: МИА

Ј.И.(25), син на српската политичарка Санда Рашковиќ Ивиќ, утрово е пронајден мртов во Белград.

Според првите информации тој бил пронајден на тротоарот пред зградата во која живеел во центарот на Белград, пишува српски Курир.

Ј.И. студирал на Факултетот за филозофија.

Видео на денот