ФОТО | Силвестер Сталоне се пошегува со неговите ќерки: Сега би сакал да престанат да растат толку високи

силвестер сталоне
Фото: Instagram

Силвестер Сталоне објави фотографија на својот инстаграм-профил на која позира со своите ќерки – Софија, Систин и Скарлет.

„Јас сум многу среќен човек, кој има толку прекрасни, сакани деца, кои ми донесоа толку многу радост. Сега би сакал да престанат да растат толку високи“, се пошегува Сталоне.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)

Вие сте прекрасно семејство“, „Твоите ќерки се прекрасни“, „Сигурно сте многу горди на вашето семејство“, беа само дел од коментарите под објавата на актерот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)

Инаку, Сталоне неодамна го прослави својот 75-ти роденден. Потоа на социјалните мрежи објави фотографија со сопругата Џенифер Флавин и нивните ќерки.

ФОТО | Силвестер Сталоне наполни 75 години: Блиските со хумористични честитки

Видео на денот