Силјановска говори за сексот и привлечноста на мангупите (ВИДЕО)

На новата платформа на социјалните мрежи ТикТок, носителката на листата за ИЕ 1 на ВМРО ДПМНЕ, Гордана Силјановска, постави видео во кое ,, говори за младоста, сексот и интелектот“.

-Им велам на студентите дека сексот е многу интелектуална работа, дека ако немате во умот креација, дека ако не си го сакате сопственото тело, ако не сте креативни, ќе бидете досадни, можеби и затоа понекогаш, на една возраст, не ве привлекуваат тие со петките, туку непослушните, или мангупите- вели Силјановска Давкова.

@gogatiktoks

Гордана Сиљановска Давкова говори за младоста, сексот и интелектот! 🔥✊#macedonia #skopje #politics #romamce #rocknroll

♬ original sound – gogatiktoks

Таа денеска пиеше кафе и јадеше благо со Тамара Михајловска, која е на изборната листа, а стана позната по спотот на ВМРО ДПМНЕ снимен на аеродром во кој таа се откажува од заминувањето во странство откако се појави Христијан Мицкоски.

Прочитајте и...  Засега нема добра волја за враќање на цената на струјата: Јавноста бранува ама безуспешно

Прочитај повеќе

Германија има над илјада новозаразени со коронавирус

Слободен печат

Словачка се соочува со втор бран на коронавирусот

Слободен печат

Џасинда Ардерн: Понатамошно ширење на Ковид-19 ќе влијае на одлуката за избори

МИА Агенција

Повторно има интернет во Минск, приведени над 2.000 лица во протестите по претседателските избори

МИА Агенција

ДИЖС: Нема забележано појава на истекување црвена отпадна вода во реката Вардар

МИА Агенција

Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали да се воведе PCR тест за патниците од соседството кои транзитираат низ државава

МИА Агенција

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Бутан првпат прогласи сеопшт карантин поради едно заразено лице од Ковид-19

МИА Агенција

Словенечкиот гудачки квартет „Дисонанс” денеска на програмата на „Охридско лето”

МИА Агенција

Рекорден број смртни случаи во Австралија за 24 часа

МИА Агенција

Различни ставови како да почне наставата 

МИА Агенција

Бајден ја одбра за свој кандидат за потпретседател сенаторката Камала Харис

МИА Агенција

Бројот на новозаболени од Ковид-19 дневно се уште трицифрен

МИА Агенција