Силикони

Некој човек и се обратил на продавачката во продавница за риболовна опрема:
– Се извинувам дали силиконските мамки се добри?
– Молам! На мене сè е природно!

Прочитајте и...  Најголеми економски кризи низ историјата (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Српскиот пејач поради корона не излегува од дома: Погледнете ја неговата лускузна вила од половина милион евра! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Коронавирус: Дали децата треба да носат маски за лице?

Слободен печат

Марина позираше во бикини: Дали ќе можете да го тргнете погледот од нејзините огромни гради и долги нозе? (ФОТО

Васко Спасоски

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Велигденско украсување во домашни услови со Славица Трчкова

Јасмина Кантарџиева Димков

Црн хумор: Дознајте на кој круг во пеколот му припаѓате според вашиот хороскопски знак

Слободен печат

Јас те родив, јас ќе те убијам: Анабела физички сакаше да се пресмета со нејзината ќерка Луна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најголеми економски кризи низ историјата (ВИДЕО)

Михаило Донев

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „I still believe“ е биографска драма за една несекојдневна љубов

Михаило Донев

Новак одговори на карантинскиот предизвик на Енди Мари: Јелена покажа дека умее со топчето и рекетот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Еве што пееле „Битлси“ на еден концерт додека не се слушало ништо од врескањето на публиката!

Слободен печат

„Седи дома квиз“ во новата емисија на „Еден на Еден“, водителот Тарик Филиповиќ го менува Жаре? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дали „One direction“ најавија повторно враќање на сцената? Лијам откри повеќе од тоа што треба!

Слободен печат