СИЛЕЏИИ брутално претепале момче во воз, го удирале додека не се онесвестил! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Њујоршката полиција објави шокантно видео на кое се гледа како непознати лица брутално тепаат момче во метро.

Напаѓачите го тепале момчето додека тоа не се онесвестило.

Њујоршката полиција соопштила дека за видеото дознале минатата недела кога се појавило на социјалните мрежи.

-Првпат го видовме видеото на Инстаграм. Помислив само она што и секој друг Њујорчанин: Ова е наш град, ова не би смеело овде да се случува, изјави детективот Дермот Шеј.

Прочитајте и...  Укинато задолжителното носење маски во Црна Гора

Прочитај повеќе

Партијата на Меркел се противи на одлуката на Трамп за повлекување на 9.500 војници

Слободен печат

Пазарните инспектори поднеле девет пријави за непочитување на протоколите за работа на угостителските објекти

Слободен печат

Ново жариште на коронавирусот во Иран: Бројот на заразени зголемен заради една свадба

Слободен печат

Бројот на заразени од коронавирус во светот расте пребрзо: Дневно по 100.000 нови случаи

Слободен печат

Помпео: Кина на одвратен начин ја злоупотребува смртта на Џорџ Флојд

Слободен печат

Дневен преглед на состојбата со коронавирусот во светот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Французите ја игнорираа забраната: Нови протести против полициското насилство

Слободен печат

Египет со нов план за Либија, по неуспехот на офанзивата на армијата на генерал Хафтар

Слободен печат

Нови 74 случаи на коронавирус во Србија, почина едно лице

Слободен печат

Комуналните служби извршија дезинфекција на улиците во Карпош 4 (ФОТО)

Слободен печат

Шокантно откритие на светските лекари: Коронавирусот се појавил во ноември?

Слободен печат

Градот Тетово има најмногу случаи на новозаболени од регионот

Слободен печат