Шварценегер е ЦАР! Ќе се воодушевите кога ќе видите кого донел на работа! (ВИДЕО)

Дека е личност која многу луѓе ја обожаваат, Арнолд Шварценгер покажа по кој знае кој пат.

Актерот важи за атипична позната личност. Обожава да вози огромни возила, на пример хамер, тенк и слично, но исто така, тој е голем љубител и на животните.

Арнолд важи за „воркохолик“, а за својата работна атмосфера секогаш сака да ја „збогати“ на свој специфичен начин.

Имено, после понито, познатиот терминатор на својата работа донесе и магаре кое се вика Лулу.

Шварценегер овие две преслатки животни ги доенесе до својата канцеларија, а верувале или не, таму и ги нахрани.

– Како уживаат во ужината – напишал еден обожавател на актерот.

Арнолд снимката од преслаткото магаренце ја објави на својот Инстаграм. Погледнете:

View this post on Instagram

This time I brought LuLu too.

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

 

Прочитајте и...  Нови предупредувања: Еве колку далеку патува коронавирусот по кашлањето или кивањето

Прочитај повеќе

Хороскопски знаци кои најдобро управуваат со финансиите

Слободен печат

Рита Ора ниту во карантин не ги заборава машките обожаватели: Пејачката позира со голи гради! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерката била уапсена бидејќи правела „корона-забава“ за роденденот на сопругот!

Васко Спасоски

Дарко Рундек и „Екипа“ имаат нов сингл: Преслушајте ја песната „Унутарњи глас“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Необичен тренд од карантин: Инстаграм е полн со разголени инфлуенсерки, кои наместо фустани носат перници! (ФОТО)

Васко Спасоски

Властите казнија актерка бидејќи приредила „корона забава“ за роденденот на својот сопруг

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Емина Јаховиќ на 17 години побегнала од дома за Аладин: Погледнете како изгледа нејзиниот прв сопруг! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Браво старци, се уште сме живи: Порака на Лазар Ристовски од која треба да се засрамат помладите (ВИДЕО)

Михаило Донев

Херојот Бак во полн сјај: Екранизацијата на „Повикот на дивината“ носи животни поуки и авантура за вистинско уживање

Михаило Донев

Повторно горат социјалните мрежи: Анастасија Ражнатовиќ позира во минијатурно бикини (ФОТО)

Васко Спасоски

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Вежбаме со Елена Мирческа (ВИДЕО)

Јасмина Кантарџиева Димков

Од Џибони до Дубиоза: Миле Кекин и пријателите објавија спот за песната „Ово че прочи“ (ВИДЕО)

Слободен печат