Што се случува тука? Српската пејачка Милица Павловиќ го прослави роденденот, гушкајќи и бакнувајќи го Аца Лукас! (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Српската пејачка Милица Павловиќ вчера го прослави својот роденден и наполни 29 години.

Младата пејачка роденденската забава ја организирала во еден луксузен хотел во Белград, а на неа присуствувале најблиските луѓе и најдобрите пријатели.

Меѓу нив биле Аца Лукас, актерот Вук Костиќ, Драгана Мичаловиќ со момчето, Андреја Кесиќ, како и девојките од групата „Хурикејн“.

Пееле и девојките од групата „Хурикејн“, а се разбира за микрофонт се фатила и славеничката, која испеала бројни хитови.

Млица повеќето од роденденот го поминала седната до Аца Лукас, а снимката која ќе ја видите, може да се види како ти се веселат, а пејачката постојано го гушка и бакнува Лукас.

За да го погледнете видеото, кликнете ТУКА.

 

 

Видео на денот