Што се случува тука? Српската пејачка Милица Павловиќ го прослави роденденот, гушкајќи и бакнувајќи го Аца Лукас! (ВИДЕО)

Српската пејачка Милица Павловиќ вчера го прослави својот роденден и наполни 29 години.

Младата пејачка роденденската забава ја организирала во еден луксузен хотел во Белград, а на неа присуствувале најблиските луѓе и најдобрите пријатели.

Меѓу нив биле Аца Лукас, актерот Вук Костиќ, Драгана Мичаловиќ со момчето, Андреја Кесиќ, како и девојките од групата „Хурикејн“.

Пееле и девојките од групата „Хурикејн“, а се разбира за микрофонт се фатила и славеничката, која испеала бројни хитови.

Млица повеќето од роденденот го поминала седната до Аца Лукас, а снимката која ќе ја видите, може да се види како ти се веселат, а пејачката постојано го гушка и бакнува Лукас.

За да го погледнете видеото, кликнете ТУКА.

Прочитајте и...  Том Хенкс сам го финансирал снимањето на неколку сцени од „Форест Гамп“ (ВИДЕО)

 

 

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат