Што ќе се случи доколку оставите мачка сама со фотокопир? Погледнете го овој урнебесен резултат! (ФОТО)

Доколку сте се прашувале некогаш што би добиле ако фотокопирате мачка, конечно стигнува одговор!

На твитер-профилот @ichigopants48 беше објавен резултатот што се добива кога една мачка ќе одлучи сама да се фотокопира и мораме да признаеме дека резултатот е пресладок.

Фотографијата брзо станала хит и досега има преку 70 илјади лајкови, а споделена е скоро 20 илјади пати.

Прочитајте и...  ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Поврзани вести

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Слободен Печат

ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник… Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Слободен печат

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Ирена Трајкова

ВИДЕО: Зошто се расплака Дуа Липа?

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian