Што е тоа на рамото? На Шерон Стоун ѝ се потсмеваат поради стајлингот! (ФОТО)

Истиот момент кога Шерон Стоун зачекори на црвениот килим предизвика големо внимание. Многумина беа збунети поради стајлингот кој го избрала.

Во желба да биде иновативна и во тренд, Шерон „заработи“ невкусни коментари од модните критичари.

Класично црно одело кое го избрала за доделување награди во светот на модата, имало необичен предимензиониран детаљ на едното рамо.

Фото: Профимедиа

Очигледно никој не го разбрал нејзиниот обид да се изрази модно и да биде поинаква.

Се разбира, на социјалните мрежи веднаш беше „казнета“ со лоши коментари.

– Тоа на оделото изгледа како голема пуслица, искоментирал еден од нејзините фанови.

Прочитајте и...  Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Прочитај повеќе

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Слободен печат

Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Слободен печат

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Слободен печат

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Слободен печат

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Слободен печат