Шокантна исповед на зајачица на „Плејбој“: На забавите имаше толку дрога што дури и кучето стана зависно!

Хју Хефнер, основачот на „Плејбој“, беше познат по организирањето луди забави, на кои, покрај голи жени, присуствувале и големи холивудски ѕвезди и познати личности. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Години подоцна, поранешната девојка на починатиот плејбој одлучила да открие една од неговите тајни. Хју Хефнер и неговите гости користеле толку многу дрога што … Продолжи со читање Шокантна исповед на зајачица на „Плејбој“: На забавите имаше толку дрога што дури и кучето стана зависно!