Шестмесечен помен на Дивна Карлеуша: Јелена на гробот се појави со нејзинот татко (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша денеска, 3-ти септември со роднините и пријателите одбележа шестмесечен помен на својата мајка Дивна Карлеуша.

Пејачката, членовите на семејството и најблиските пријатели на пладне го посетија гробот на Дивна, а меѓу првите кои пристигнаа беа токму Јелена, тетката Даниела и таткото на пејачката, Драган Карлеуша.

Јелена Карлеуша

Семејството на покојната Дивна на гробот донела свежо цвеќе и голем венец во облик на срце.

Неутешната Јелена се потрудила да биде се како што треба и местото каде почива нејзината мајка да биде уреден и полно со многу љубов.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат