Шеј Мичел ја објави првата фотографија со ќерката (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Шеј Мичел ја објави првата фотографија со ќерката (ФОТО)

Конечно е познато и името на ќеркичката.

Американската глумица Шеј Мичел ужива во првите мајчински денови откако кон крајот на октомври го доби првото дете. Тогаш откри дека родила ќерка, а таа и нејзиниот долгогодишен партнер Мат Бабел досега немаа објавено други детали.

Шеј ги изненади обожавателите со првите фотографии од ќерката, а конечно е познато и нејзиното име.

View this post on Instagram

Atlas Noa, In my 32 years of life I thought I had seen a lot of places, experienced a lot of things, met a lot of people and felt love…then came you. Truth is I had no idea I was capable of loving anything like this before you arrived. You wonder if that’s just something people say, but it’s as if the chemical makeup of my entire body and soul changed the minute we met. I wake up each day (and also every 2-3 hours 😉 still in awe that you are mine, and I am yours. I’m still learning about you and I’ll never grow old of watching you slowly wake up, catch a glimpse of me or your dad and focus intently, almost as if to say “I know you.” Just know, sweet girl – Whatever you choose to do in this world, whoever you choose to love, wherever you choose to go, I will always be your biggest fan. I am already so proud to be your Mama. PS. The days of dressing you up as burritos and other snacks has only just begun. ❤️

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

„Атлас Ноа, во моите 32 години живот видов многу места, преживеав бројни работи, запознав луѓе и почувствував љубов, а тогаш дојде ти“, напиша глумицата во емотивниот пост на Инстаграм.

View this post on Instagram

Never letting go…

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close