20 C
Скопје

Северина во панталони кои се предизвик за секоја жена повторно покажа дека е чекор напред со трендовите! (ФОТО)

Кога е во прашање модата, хрватската пејачка Северина не е од оние жени кои секогаш играат на сигурно и нејзините модни комбинации најчесто се смели и секогаш одат чекор напред со трендовите.

Дури и во изолација, Северина остана верна на својот стил, а тоа го покажа минатиот викенд во своето шоу „Се-Ве-Те-Ве“ на Јутјуб, кога се појави во дури осум одлични и модерни изданија, додека со последната компинација ја покачи температурата на Инстаграм.

Северина објави слика на која позира во модел на панталони кои жените најчесто ги избегнуваат, а таа ги комбинираше само со мини-топ.

Во прашање се панталони од ластекс, поризична верзија од кожните панталони, кои не ги кријат недостатоците, туку дополнително ги нагласуваат, но згодната пејачка нема такви грижи.

Северина изгледа одлично во оваа облека и повторно го украде вниманието на своите следбеници.

Поврзани вести

ФОТО | Јелена Карлеуша ги замолчи оние кои не веруваат дека се вакцинирала: Јецо, те почитувам, но иглата никаде не ја гледам – Затоа што си слепа!

Слободен печат

Кралицата Елизабета никогаш не открива што сака најмногу да јаде: Има една многу добра причина за тоа!

Слободен печат

ВИДЕО | Новиот хит на „Coldplay“ прв го слушна астронаутот Томас Пескет: Концерт за една личност

Милена Ри

ФОТО | Верна на својот стил: Брижит Макрон во палто кое одлично им прилега на русокосите!

Слободен печат

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

Слободен Печат

ВИДЕО | Ова попладне вкусете ја најчоколадната торта во светот: Сега знаеме каков вкус има чистото совршенство!

Слободен печат

Остави Коментар