Северина во опуштено морнарско издание: Не влегувај, доколку не си побогат од газдата! (ФОТО)

Пејачката Северина Којиќ (48) „почести“ многу следбеници со фотографија на која позира во опуштена верзија. Своите потпетици и свечените фустани ги замени со морнарска туника, а на лицето имаше минимална шминка.

Но, вниманието на обожавателите го привлече натписот над нејзината глава.

„Не влегувај ако не си побогат од шефот“, стои во описот на фотографијата на која Северина позира на бродот со насмевка на лицето. Пејачката ја следат повеќе од милион луѓе на социјалните мрежи, а добро е познато дека Сева го следи само Игор Којиќ (33).

Оваа година се погласни шпекулациите за проблемите во бракот, особено поради тоа што сопружниците наводно не се виделе со месеци.

Прочитајте и...  Оливија Њутн Џон среќна што третпат го победи ракот ќе им помага на луѓето што се борат со болеста

Поврзани вести

Неколку работи кои среќните парови ги прават пред спиење

Слободно време

Ова се 4-те најљубоморни знаци во Зодијакот: Дали сте меѓу нив?

Слободен Печат

ФОТО: Мадона (62) прилепена за ограда се бакнува со своето момче (26)

Слободен печат

АНКЕТА: Кого избраа британците: Кејт Мидлтон го изгуби „тронот“!

Слободен Печат

Нови обвиненија против Рон Џереми, му се заканува казна од 330 години затвор

Слободен печат

4 кујнски апарати кои многу од нас не ги чистат, а се легло на бактерии: Кои се тие?

Слободен Печат

Остави Коментар