Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

После одморот и пред настапот во познатиот сплитски клуб, Северина на Инстаграм сподели колку е среќна поради истиот и откри дека едвај чека повторно да застане на сцената пред својата верна публика.

Популарната пејачка објави фотографија на која позира во ултракраток фустан на улиците во родниот Сплит.

инстаграм

Пејачката ги замоли фановите да ги средат препорачаните мерки и да внимаваат на себе. Таа за фотографијата во провокативна поза доби многу комплименти и пофалби.

„За секоја пофалба си!“, „Браво како се држиш жено!“ се само дел од позитивните коментари.

Северина последните неколку дена ги помина со синот Александар и со пријателките, а дел од дружењето го сподели и на друштвените мрежи.

Прочитајте и...  Брус Спрингстин ги моли своите обожаватели да гласаат против Трамп: Ние сме без кормило и без радост

Поврзани вести

Дневен хороскоп за ден 31.10.2020

Слободен Печат

Виц на денот: Мост

Слободен печат

Викендот е пред вас, не водете љубов набрзина! Зачинете ја страста на поинаков начин!

Слободен печат

На мажите нема да им биде лесно: Марјана Станојковска го сруши Инстаграм со оваа фотографија!

Васко Спасоски

Ешли Греам повторно во центарот на вниманието: Го пробав сопственото млеко и има добар вкус

Милена Ризовска

ФОТО+ВИДЕО: Во мобилниот телефон кој му го донеле на сервис нашол 100 долари и молба – Кажете и на мојата жена…

Слободен печат

Остави Коментар