5 C
Скопје

Северина со црвениот фустан ги распамети обожавателите

Голем зимзелен венец, празнични свеќи на масата и прекрасната Северина во црвен кожен фустан.

Вака хрватската пејачка ја најави сезоната на празниците, кои сите едвај чекаме да дојде и да го најави крајот на оваа депресивна година.

Многу од нејзините обожаватели во црвената боја видоа симболика дека нешто се случува кај Северина на љубовен план. Дали се во право ќе покаже времето.

Instagram
Прочитајте и...  Бен Афлек: Разводот од Џенифер Гарнер ми помогна да станам подобар актер

Поврзани вести

„Битлси“ ќе се изучуваат во склоп на магистерски студии на Универзитетот во Ливерпул

Слободен Печат

Миа Фароу призна дека Вуди Ален ѝ бил најголемата грешка во животот

Слободен печат

Вака живее денес Сузан Бојл: На сметката има милиони, го смени изгледот и не сака да се мажи

Слободен печат

Чајот од оригано идеален за ублажување на кашлица и искашлување на слузта

Слободен печат

Дневен хороскоп за 27 февруари: Денеска никој нема да остане рамнодушен на вашиот шарм

Теодора Циклевска

Виц на денот: Ѕвезда

Слободен печат

Остави Коментар