„Ангелите на Чарли“: Северина и другарките позираат во секси бикини! (ФОТО)

За една од најпознатите пејачки на Балканот, Хрватката Северина Којиќ и официјално започна летото.

Таа денеска на својот профил на Инстаграм сподели фотографии на кои позира во бело и доста интересно бикини.

Друштво на фотографиите и прават и две нејзини блиски пријателки, но мора да се признае дека сите погледи се сепак вперени во познатата пејачка.

Северина и ова лето покажа совршена линија на која може да подзавидат многу нејзини колешки.

Погледнете ги фотките:

Фото: Иснтаграм
Фото: Иснтаграм
Фото: Иснтаграм
Прочитајте и...  Адел ги остави без здив фановите со нејзиниот неверојатно тесен струк: Пејачката се пошегува на своја сметка! (ВИДЕО)

Поврзани вести

Виц на денот: Салон за убавина

Слободен печат

Популарната серија „Animaniacs“ се враќа на малите екрани: Стивен Спилберг ги зафаќа актуелните теми во општеството (ВИДЕО)

Слободен Печат

Хју Грант и Никол Кидман во „Слом“

Слободен печат

Лекување заразени со ковид-19 со крвна плазма од оздравени е од мала корист

Слободен печат

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат: „Те сакам“

Слободен печат

Погледнете ги неверојатните уметнички дела на ова талентирано момче! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар