Северина објави фотогафија во секси бикини, но малкумина забележаа дека напиша моќна порака! (ФОТО)

Можеби со задоцнување ова лето, но познатата пејачка Северина Којиќ започна со објавување фотографии на кои позира во бикини.

Таа денеска на својот профил на Инстаграма сподели фотка на која позира во маслинесто бикини и се разбира за кратко време доби илјадници лајкови и коментари.

Но, она што можеби малкумина забележаа, а тоа е дека Севе ја цитираше Вирџинија Вулф и го напиша следното:

– Како жена, јас немам своја земја. Како жена, мојата земја е целиот свет“.

Погледнете ја фотогафијата:

Прочитајте и...  Необјавениот албум на Дејвид Боуви наскоро пред слушателите

Прочитај повеќе

На кого Александар Тарабунов вели: „Дај ми“? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

6 најмоќни ефекти од пливањето врз телото и умот

Слободен печат

Дали нешто ѕирка од бикинито на Дунавка Трифуновска? (ФОТО)

Васко Спасоски

Анџелина Џоли бара промена на судијата, тврди дека тој има близок однос со адвокатката на Бред Пит

Слободен печат

Народни лекови со кромид што ќе ви решат многу здравствени проблеми

Слободен печат

Се топат во уста: Посни крофни

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Милионерот уапсен зашто наместо маска на лицето, ја носел тангата на жена му! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Слободен печат

Интервју со проф. д-р Ана Фрицханд, психолог: Пандемијата предизвика историски пораст на анксиозно-депресивните состојби

Јасмина Кантарџиева Димков

Тања Савиќ го пријавила сопругот за киднапирање на децата: Му се закануваат 30 години затвор!

Слободен печат

Поради Меган принцот Хари се скарал и со најдобриот пријател: Мислел дека принцот избрзува со венчавката (ФОТО)

Слободен печат

На српската водителка бубачка ѝ шета по вратот во емисија во живо, а таа мртва ладна

Слободен печат